Slazenger MAMUTAS SS Vaikų Futbolo Bateliai

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€18.39

€37.54

-51 %

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Batviršiais Medžiagos: Dirbtinės Odos Pagrindo Medžiaga: Thermo Gumos Slazenger prekės ženklu pažymėtų produktų, Slazenger Turkijoje pagamintų veikiantį ir originalus.Prekės ženklas : Slazenger Straipsnis : SA29FK008 Produkto Pavadinimas: MAMUTŲ SS Lytis: Vaikų Grupė: Batai Kategorija: Futbolo SPUSTELĖKITE ANT NUOTRAUKOS UŽ DIDESNĮ VAIZDĄ (ATSIDARO naujame LANGE) Juodos spalvos Turkis Sax Mėlyna Nemokamas pristatymas nuo Turkija

Slazenger Prekės Ženklą;

Slazenger yra vienas iš ilgiausiai veikianti sporto prekių ženklų didžiojoje BRITANIJOJE.Prekės yra įmerkta į paveldą su istorija, gamybos ir rinkodaros kokybės sporto įranga, datuojamas iki 1881.

Beveik šimtmetį, o ketvirtį prieš, ralph ir Albertas Slazenger perkėlė savo rainwear verslo pietų iš Mančesterio į Londoną, ieško naujų produktų, siekiant išlaikyti pardavimus per vasaros mėnesius.Kas buvo skersvėjo plėtros ir rakečių bei kamuoliukų naujas žaidimas Sphairistike, išrado keletą metų anksčiau Didelių Walter Clopton Wingfield.

Nuo to laiko, Didelių Wingfield žaidimas tapo viena iš labiausiai pasaulyje tarptautinės sporto šakos - Tenisas.Iš šių šaknų, Slazenger išaugo iš šeimos verslui, kad tam tikrai tarptautinei organizacijai, pardavimo kokybės sporto prekes beveik kiekvieną šalį pasaulyje.

Slazenger pirmasis persilaužimas buvo priimti jų teniso kamuoliuką ir įrangos už didžiausią teniso turnyrą pasaulyje - Vimbldonas.Pirmas Slazenger kamuolys pasirodė Wimbledon 1902 ir išlaikė šią garbę, bet kada, nes, švenčia savo šimtmetį 2002 metais. Tai yra ilgiausias nepertraukiamo sporto rėmimo pasaulyje.

Per produkto kūrimo ir įsigijimo, verslo ir prekės ženklo buvo dar labiau sustiprinta to, kriketas, golfas, ledo ritulys ir skvošas.Slazenger tai sėkmės formulė visada buvo, kad sporto įranga, skirta viršuje kūrėjų sportas.Nuo pirmųjų dienų žaidėjai atliko turi aukščiausią prekės.

Tikrai tarptautinių pavadinimų sąrašas yra begalinis, bet kai kurie yra didžiūnai Fred Perry, Ken Rosewall, jonas Newcombe, Jimmy Connors, Don Bradman, Len Hutton, Denis Compton, Gary Sobers, viv Richards, Bobby Locke ' as, Ben Hogan, Greg Norman, Jack Nicolas ir Išsaugoti Ballesteros.Šiandien, Tim Henman, Tony Jacklin, Jacques Kallis, žymėti, Mėsininkas ir daugybę tarptautinių žaidėjų yra mūsų standartinių atramų.

Per metus šio paveldo ir patirtį, matė tarptautinės kolekcijos sporto drabužių ir avalynės sukurtas pagal tuos pačius griežtus standartus, parduotų visame pasaulyje tiems, kurie domisi sporto apyrankę aukščiausiu lygiu, ir tai mato Slazenger išskirtinių galimybių remtis šių pasiekimų per artimiausius 100 metų.

Padas Medžiaga TPR
Batviršio Medžiaga PU
Prekės Pavadinimas Slazenger
Lytis VYRAI

Parašyti atsiliepimą

Slazenger MAMUTAS SS Vaikų Futbolo Bateliai

Slazenger MAMUTAS SS Vaikų Futbolo Bateliai

Batviršiais Medžiagos: Dirbtinės Odos Pagrindo Medžiaga: Thermo Gumos Slazenger prekės ženklu pažymėtų produktų, Slazenger Turkijoje pagamintų veikiantį ir originalus.Prekės ženklas : Slazenger Straipsnis : SA29FK008 Produkto Pavadinimas: MAMUTŲ SS Lytis: Vaikų Grupė: Batai Kategorija: Futbolo

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai