GPS Sekimo MV720 nutraukė Naftos Laidai Lengvai Paslėpti Geofence GSM Tracker Perkelti Smūgio Perspėjimas Relei GPS Tracker Automobilių FREEAPP

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€14.80

€21.14

-29 %

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

PASTABA

Tai MV720 ir SIM Kortelės parduodamos kartu.SIM kortelė yra nemokama,Tačiau šios SIM kortelės yra tik SIM kortelę, jums reikia ją įkrauti iš naujo, prieš pradedant naudoti jį.Daugiau informacijos apie SIM korteles, jums reikia paspausti ant nuorodos ir perskaityti atsargumo priemonės atsargiai.

Privalumai perkant MV720 + SIM kortelės vienu metu

Siekiant pagerinti patogumo vartotojams naudoti MV720. Bendros problemos, su kuriomis susiduria klientai: 1.Neteisingas SIM kortelės yra pasirinktas, todėl prietaisas netinkamas naudoti; 2.Nepažįstamas nustatyti APN, todėl prietaisas negali prisijungti prie interneto; 3.Savo vietos SIM kortelės, duomenų srautas yra ypač brangus, todėl galite išleisti daug pinigų kiekvieną mėnesį; 4.SIM kortelės yra suderinama su įvairiais tinklais.Kartais klientai turi įsigyti naują SIM kortelę, prietaisą.Taigi,mūsų SIM kortelę, gali išspręsti visas problemas virš.Jums verta jį.

Platforma Ir Mobiliosios PROGRAMĖLĖS

GYVENIME NEMOKAMA interneto Svetainė:http://www.micodus.net Mobile APP:nuskenuokite QR kodą į atvaizdą ir atsisiųsti mobiliojo app,prisijunkite su įrenginio id (virš prietaiso lipduko) numeris ir slaptažodį; (pradinis slaptažodis :123456. Jūs galite pakeisti jį).PASTABA: Jei perkate LK720 iki lapkričio 9 d., 2019 m., prašome ir toliau naudoti "LKGPS2" platforma.Už MV720 įsigyti po 11.11, prašome naudoti platforma MICODUS!

Realaus Laiko Sekimas

Paramos GPS Ir GLONASS Padėties Šis GPS Tracker yra 2G GSM GPS Tracker, Jis dirba pagal galiojančias 2G GSM/GPRS tinklu Jei jūsų šalies uždarytas 2G tinkle ,galite pasirinkti kitą 3G produktas!Jums bus galima realiuoju laiku stebėti prietaiso Google žemėlapyje mobilųjį telefoną, tabletės ir kompiuteris

Apie nutraukė naftos

Siunčiant nutraukė naftos komandą: 555;prietaisas vykdys naftos supjaustyti komanda; (Kai greitis viršija 20km/h, ši komanda nebus vykdoma immediately.By tiekiant naftą ir nukirto, aliejus (2 sekundžių intervalas), greitis sulėtės.Jei greitis yra mažesnis nei 20km/h.Prietaisas bus visiškai vykdo degalai supjaustyti komandą.)

Darbinė Įtampa:6 V-40V

Gali būti taikomas įvairių automobilių, Pvz.: Automobilių,motociklų,sunkvežimių,taksi,autobusų.

Geo-tvoros

Nustatant vieną ar kelias konkrečias sritis (namo, įmonės), prietaisas palieka ar į šią erdvę, mes gauname signalą pranešimą.

Istorija Maršruto Peržiūra

Mes galime patikrinti, istorijos Maršrutą automobilių per mobiliąją programėlę arba prisijungimo platforma, galite užklausos duomenų 180 dienų!

Vibracijos signalas

Daugiausia naudojamas anti-vagystės iš automobilių, Kai gauname signalą pranešimą, turime patikrinti automobilį laiko.

Greičio viršijimo signalas

Šis žadintuvas veikia tik pagal nuolatinio buvimo vietos nustatymo režimas.Kai vienetas greitis viršija jūsų anksto nustatytas greitis, ji siunčia pranešimą "Greičio Įspėjimo!" administratoriaus numerį.

Supjaustyti vielos, signalizacijos

Kai kas nors nori sumažinti įrenginio linijos, mes galime iš karto gauna signalą pranešimą užkirsti kelią vagystės.

Miego Režimas

Įjungus šią funkciją, prietaisas gali pereiti į "miego" režimą ir tada išsaugoti automobilio akumuliatoriaus.

Kaip išspręsti iškilusias problemas

Q: Jei prietaisas pradėti nepavyksta:Patikrinkite kabelį prijunkite teisus, ar ne.Q:Jei prietaisas negali gauti vietos informacija:Vieta padalinio atvirą erdvę bandymo Q:Kaip pasirinkti SIM kortelę?A:SIM kortelę reikia paramos, GSM/GPRS ir užtikrinti, kad kortelėje yra pakankamai valiutos ir kredito Q:Kaip naudotis užsienio šalies? A: Prašome nustatyti APN befor naudoti ,prašome redaguoti tekstą "APN123456 CMNET", ir siųsti jį į SIM kortelę į įrenginį ,CMNET yra Kinų operatoriaus APN, Pakeisti corresphonding APN, kai naudoti kitose šalies,APN detales, gali teiraukitės savo SIM kortelės vežėjas

Apžvalga:

Šis produktas MV720 yra naujausias paslėptas dizaino Relės Automobilio GPS Tracker, kurie yra specialiai suprojektuoti transporto priemonės, pavyzdžiui, automobilis, motociklas, motociklų ir sunkvežimių!Ji yra plati darbinė įtampa 10-40V DC , suderinamas su dauguma transporto priemonių rinkoje!Be to, ji priima pažangiausias technologijas, GPS ir LBS Triple padėties nustatymo funkciją, galima rasti labai greitai ir siųsti jums labai tikslios padėties informaciją.Pagal GPS nustatymo režimas, tikslumas gali būti mažiau nei 5 metrų!Kas daugiau, ji gali būti tiesiogiai sujungtas su baterija transporto priemonės, galite gauti pastovia galia be įkrovimo veikti!Jis palaiko GSM Quad Band Dažnių( 850/900/1800/1900Mhz ), gali puikiai dirbti visame pasaulyje!Paskutinę, stebėjimo programinė įranga šio prietaiso yra nemokama naudojant GYVENIME, jums nereikia mokėti mėnesinį ar metinį mokestį už stebėjimo paslaugos!Programos: Naudojamas plačiai dėl transporto priemonės bei kitų judančių objektų sekimą.

Pagrindinės Funkcijos:

1. Paslėptas Dizainas ir Lengvas Montavimas relay "outlook" konstrukcija leidžia prietaisą labai patogu slėpti ir įdiegti 2. Platus darbinė Įtampa 10-40V DC, suderinama su transporto priemonių rinkoje! 3. Nuotoliniu būdu Išjungti & Tęsti Kuro, Kai jūsų transporto priemonė buvo pavogta ar patenkinti bet kurią pagalbos, jums gali nuotoliniu būdu išjungti kuro SMS komandą arba APP sustabdyti transporto priemonę, žinoma, jūs taip pat gali tęsti kuro nuotoliniu būdu. 4. GPS+£, Dvivietis Padėties nustatymo Būdais, Jei gps signalas yra geras, prietaisas bus rasti per gps palydovų, jei ne, prietaisas bus rasti per LBS!Pagal GPS nustatymo režimas, tikslumas yra 5-10 metrų, pagal LBS nustatymo režimas, tikslumas yra 100-1000 metrų! 5. Realaus laiko Stebėjimo Jūs galite realiu laiku stebėti įrenginį "google maps" per mobilephone, tabletės ir kompiuteris, ir minumum duomenų įkėlimo intervalas yra 10 sekundžių! 6. Istorija Maršruto Atkūrimo PROGRAMĄ ir web serveris, galima įrašyti įkelti duomenis iš prietaiso, esančio iki 6 mėnesių, jums bus gali atkurti istoriją maršrutą bet kuriuo metu! 7. Energijos Taupymo Režimas įrenginys pereis į pristabdymo režimą automatiškai, kai nėra vibracija 3 minutes , ji bus eiti į darbo režimą, kai jis aptikti vibracijos vėl 8. Greičio viršijimo Signalas signalas veikia tik pagal nuolatinio buvimo vietos nustatymo režimas.Kai vienetas greitį viršyti greitį jums presetted, ji siunčia pranešimą ldquospeed dėmesio!rdquo admin skaičius kas 5 minutes. 9. Suplakti suskambėtų Po tu kokteilis žadintuvo nustatymas,prašome nuolat tracker yra stacionarus 5 minutes, tada ši funkcija pradės veikti.Ji atsiųs SMS ldquosensor dėmesio!rdquo admin numerį, kai vienetas gauti sukrėstas. 10. Judėjimo Signalą, Kai vienetai lieka nejudrus vietoje, 10 minučių, vartotojas gali nustatyti judėjimo signalą, šią komandą "perkelti+passord", tada tokiu atveju, jei prietaisas persikėlė 500m, jis nusiųs signalą SMS "Perkelti Signalizacijos+Platuma ir ilguma" įgaliotajam numerį. 11. Virtualios Tvoros sukurti virtualią tvora už tracker apriboti jo judėjimo rajono.Vieneto nusiųs signalą informaciją APP " ir " web serveriui, kai jis išeina arba gauti iš šio rajono. 12. Miego Režimas * Miego laiko režimu Po padarė šį parametrą, tracker, veiks tik 5 minutes po to, kai waked, ir grįžti į miego režimą, GPS, bus išjungti ir GSM bus darbų mažo vartojimo režimą.SMS, skambinti bus galima pabusti tracker. * Miego smūgio jutiklio režimą Po padarė šį parametrą, jei ne šoką 5 minutes, tracker dirbs pagal "miego smūgio" režimas, GPS išsijungs, GSM bus darbų, mažai energijos.Vibracija, SMS, skambinti bus galima pabusti tracker. 13. Neteisėtas Pjovimo Linijos Signalą, Pagal rankos režimą, jei kas nors nupjauti laidus prietaiso, jūs galite gauti signalą informaciją iš prietaiso 14. GYVENIME NEMOKAMA INTERNETO STEBĖJIMO PROGRAMINĖS ĮRANGOS IR PROGRAMŲ MOBILIESIEMS !

Galia 0.46 W
Pozicionavimo Būdai GPS+LBS
Įtampa 12V
Vietos Tikslumas GPS Tikslumas
Tinklo ir Dažnis 2G GSM/GPRS; 850/900/1800/2100Mhz
Darbinė Įtampa 10-40V DC
GPS Jautrumas -159dBm
Pagrindinio Įrenginio Svoris 29.3 g
Prekės Pavadinimas AUTOPMALL
Modelio Pavadinimas MV720
Garantija vienerių metų
atsarginė baterija įkrovimo 3.7 V 80mAh Li-ion baterija
Ekrano Dydis Pagal 2 Cm
Elemento Dydis 31(L) x 31(Plotis) x 57(H)mm
Gps Modulis Taip
Sekimo Programinė Įranga Tarnavimo Laikas Nemokamai; " iOS " ir "Android" APP
Baterijos Veikimo Trukmė 10 Iki 19 Val.
Speciali Funkcija Lengvas montavimas, Išjungti Kuro, Smūgio Pavojaus, Neteisėta pjūvio linijos įspėjimo
GPS tipas GPS Tracker

Parašyti atsiliepimą

GPS Sekimo MV720 nutraukė Naftos Laidai Lengvai Paslėpti Geofence GSM Tracker Perkelti Smūgio Perspėjimas Relei GPS Tracker Automobilių FREEAPP

GPS Sekimo MV720 nutraukė Naftos Laidai Lengvai Paslėpti Geofence GSM Tracker Perkelti Smūgio Perspėjimas Relei GPS Tracker Automobilių FREEAPP

PASTABA Tai MV720 ir SIM Kortelės parduodamos kartu.SIM kortelė yra nemokama,Tačiau šios SIM kortelės yra tik SIM kortelę, jums reikia ją įkrauti iš naujo, prieš pradedant naudoti jį.Daugiau informacijos apie SIM korteles, jums reikia paspausti ant nuorodos ir perskaityti atsargumo priemonės

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai